40 Yıldır Hep Dostluk "Kazan"dı.
+90 (212) 261 58 45 - +90 (212) 258 38 90

1979‘dan bugüne …

Kazan, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, sosyal hayata renk katmak üzere 1979 yılında hizmete girmiştir. Semtin ve faaliyet alanının ilk işletmelerinden biri olan Kazan; fiyat, kalite, hizmet gibi temel özelliklere ek olarak kendi alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında öncü olmuştur.

İlkelerine ve değerlerine bağlı kararlı yapısıyla ticari bir işletme olmanın çok ilerisinde kazandığı saygınlığı ve ünü Türkiye sınırlarını aşmıştır..

Lezzet, Keyif ve Dostluk Dolu Sımsıcak Bir Ortam …

Geleneksel Türk konukseverliğiyle hizmet veren Kazan, kuruluşundan beri süregelen rustik dekorasyon anlayışı doğrultusunda günün koşullarına göre yenilenen ve gelişen tasarımıyla tam bir keyif ortamıdır.

Alkolsüz soğuk & sıcak içeceklerin yanı sıra soğuk & sıcak aperatif yiyecek çeşitleri ve alkollü içki çeşitleri sunulmaktadır.

1979’dan günümüze ulaşan ve yarınları kucaklayan Kazan’ın, ülke genelinde tanınan bir “marka” olmasında Beşiktaş JK taraftarlarıyla özdeşleşen yapısı önemli faktörlerden biri olmuştur.

İşletmemiz; özellikle Beşiktaş’ın İstanbul’da oynadığı maçların öncesi ve sonrasında taraftarların uğrak yeri ve sembolleşmiş buluşma noktası haline gelmiştir.

Geleceğe yürürken değerlerini koruyarak yön değiştirmeyi kendine ilke edinen Kazan; yeni kuşaklara da aynı hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Beșiktaș Cd. No:35 Beșiktaș – İstanbul

0 (212) 261 58 45

info@Kazan.com.tr
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube